jump to navigation

Telefonda ve Online Ingilizce konusma Programlari Ekim 22, 2008

Posted by eofficepark in 1.
trackback

Konuşma ağırlıklı ve  Telefonda Konuşan İngilizce egitimi gramer ağırlıklı arti bir dersten ingilizce konusmayacak kaygisini uzerinden atamayanlara guven ve cesaret asilamakta ve  sonucunu memnuniyetle bitiren bir  program uygulanmaktadir. Test cozmekten ve bosluk doldurmaktan usenenler icin birebir cozumdur. Program Internet telefon sistemi “skype” Msn chat veyahut yahoo messenger ucretsiz  online  iletisim sistemleri kullanilir. Sistem soyle  isler:

1) bu online  iletisim sistemi skype veyahut  msn biligsayariniza indirilir. Size bu konuda  ucretisz yardimci oluruz.

2) bu sistem icin 30 ,45,60 dakika  ders bedeli odendikten sonra karsilikli saat zaman ve  mufredat belirlenir.

3) Tespit edilmis saatte  eğitmenimizle karsilikli konusma oturumunu başlarsınız. Anlayabileceğiniz hız ve aksanla konuşan eğitmenlerimiz yardımı ile rahat rahat konuşup, tartışabilirsiniz.  Skype ve Msn sisteminde Paylaşılabilen tarayıcı uygulaması sayesinde, internette veya veritabanimizda kaynak olarak kullanılabilecek sayfaları beraber görüntüleyebilir ve yorumlayabilirsiniz. Boylece oturumlarda sizi özellikle konuşmaya yönlendirecek konular çerçevesinde İngilizce konuşabilme konusunda kendinize olan güveninizi arttırabilirsiniz.

4).4.Konusma oturumundan sonra size göndereceğimiz kaydınızı dinleyebilir, performansınızı kendiniz de değerlendirebilirsiniz.

AKLA TAKILAN SORULAR:

Soru: her seviyeden İngilizce bilen bu program’a katılabilir mi?

Cevap: Konusam Programı duyduğu İngilizcenin genelde cercevesini anlayan, yani bir anlamda İngilizce temeli olup da konuşma konusunda sıkıntı çeken ya da konuşma pratiği yapmak isteyen katılımcılar için uygun bir tercihtir.

Soru: Konusma programini katılımcı profiliniz kimlerden olusmaktadir??

Cevap: Genelde gundemleri dolayısıyle zaman sıkıntısı çeken, çalışan kesimden oluşmaktadır. Bu sebeple ek ödev verilmesi uygun görülmemektedir. Katılımcıların tek ödevi kendilerine konusma programindan önce gönderilecek mufredati dikkatlice gözden geçirmeleri ve  tavsiye edilen  kisa on bir hazırlık yapmaları.  Ancak yine de ek ödev almak isterseniz, bu konuda size yardımcı olabileceğimizden şüpheniz olmasın

SORU: Hep aynı eğitmenle mi çalışacağım?
CEVAP: Bu size bağlı. Eğer farklı eğitmenlerle de konuşmak isterseniz, eğitim danışmanınız durumunuza göre ayarlama yapacaktır

SORU:  Ayarlanmış oturum saatimi değiştirebilir miyim?
CEVAP: Oturum aranjmanları en az bir gün öncesinden yapılmaktadır. Eğitmenlerimizin bulunduğu ülkelerdeki saat farkları da göz önüne alındığında bu konuda fazla esneklik tanıyamıyoruz. Ancak yine de farklı bir gün veya saate ertelemek isterseniz, bize en az 8 saat öncesinden haber vermeniz gerekmektedir.

SORU: Oturumdaki ses kalitesi çok bozuk ya da başka bir teknik aksaklık olursa?

CEVAP: Oturumların teknik sebeplerden ötürü yapılamaması halinde o konusma hakkınızı saklı tutar ve isterseniz başka bir zaman için ayarlama yapar ya da paranızı size iade eder.

SORU: Konusma için ödemeleri nasıl yapacağım?

CEVAP: Ödemelerinizi, oturum için yapacağınız randevu talebinizden sonra e-posta ile göndereceğimiz banka hesap numaralarına EFT veya HAVALE yoluyla yapabilirsiniz.konusma program ücretleri peşin alınmaktadır. Ödeme alınmadan katılımcılara oturum mufredati gönderilmez ve katılımcılar oturuma dahil edilmezler

SORU: Konusma programini hangi sıklıkta katılacağım?
CEVAP: Bu da size bağlı. Randevu alarak dilediğiniz sıklıkta katılabilirsiniz. Böylece dil kurslarında yapıldığı gibi kur ya da seviye başına toplu bir ücret de ödemek zorunda kalmazsınız.

Reklamlar

Yorumlar»

No comments yet — be the first.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: